Mesa Cadde’de ödeme seçenekleri

İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan Maltepe ilçesinde, Mesa-Caba-Aslan Adi Ortaklığı tarafından inşa edilen Mesa Cadde konut projesi, toplam 11 bin 669 metrekare arsa alanı üzerinde yer alıyor.

4 konut bloğunun bulunduğu projede, toplam 253 adet daire ve ticari alanlar bulunuyor. Blokların 6 kat ila 16 kat arasında olduğu projede; 1+1 tipte, 2+1 tipte, 3+1 tipte ve 4+1 tipte daire seçenekleri var.

Aralık 2020 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülen projedeki konutların büyüklükleri, 76 metrekare ila 229 metrekare arasında değişiyor. Projenin yüzde 10’u sahiplerine teslim edildi.

Mesa Cadde konut projesi ödeme planı

Konut projesindeki dairelerin fiyatları, 449 bin TL ila 1 milyon 949 bin TL arasında yer alıyor. Projede yüzde 0,79 faiz oranıyla 180 ay vade yapabilme imkanı var.

Mesa Cadde konut projesi sosyal donatı özellikleri

Konut projesinde güvenlik, kameralı güvenlik ve kapalı otopark gibi bazı sosyal donatı özellikleri yer alıyor. Asansörlü olan konut projesinde merkezi ısıtma sistemi tercih ediliyor. Dairelerde ısı pay ölçerin olduğu projede balkon da var.

Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış durumdaki konut projesi, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde inşa ediliyor.

Konut projesinin konumu neresi?

Proje, merkezi konumuyla ilgi görüyor. Maltepe sahil yoluna 5 dakika yürüme uzaklığında yer alan proje; Bağdat Caddesi’ne 5 dakika, Kadıköy’e ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 20 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne ise 23 dakika mesafede inşa ediliyor.

Mesa Cadde konut projesi, Maltepe Mah. Bağdat Cad. Maltepe/İstanbul adresinde hayata geçiriliyor.

Konut projesi ile ilgili olan bütün detaylı bilgilere 444 9 366 numaralı telefonu arayıp ulaşabilmek mümkün.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın