Sultan Makamı Çengelköy’de 1 milyon 660 bin dolara

Delta Proje İnşaat, Çağdaşyapı ve Emiroğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Sultan Makamı projesinde 9 adet müstakil köşk, 26 adet bahçe dubleksi, 18 adet normal daire ve 26 adet çatı dubleksi daire yer alıyor.

Sultan Makamı projesinin yüzde 85′i yeşil alana ayrıldı. Villa, bahçe dubleksi ve çatı dubleksi konut seçeneklerinden meydana gelen Sultan Makamı projesinde daire sahiplerine 24 saat sağlık hizmeti de sunuluyor.

Sultan Makamı projesinde yer alan daire fiyatları 1 milyon 660 bin dolardan başlıyor. 358 bloklu bir proje olan Sultan Makamı, 67 bin 428 metrekarelik bir arazi üzerine kuruluyor. Sultan Makamı’nda villaların fiyatları 5 milyon 300 bin dolardan başlıyor.

2013 yılı Mayıs ayı içerisinde tamamlanarak teslimlerinin yapılacağı Sultan Makamı projesinde 9 adet müstakil köşk, 26 adet bahçe dubleksi, 18 adet normal konut ve 26 adet çatı dubleksi konut yer alıyor. 150 milyon dolar yatırım değerine sahip olan Sultan Makamı, toplam 79 bağımsız üniteden meydana geliyor.

Sultan Makamı projesinın satış ve pazarlamasını Arista yapıyor. Açık ve kapalı yüzme havuzları, sauna, fitness salonu yanı sıra Sultan Makamı’nda birçok hizmet sunuluyor. Servet Çetin, Hasan Kabze, Mehmet Okur ve Saadettin Saran gibi ünlü isimler de Sultan Makamı’ndan konut sahibi olanlar arasında.

Tel: 444 44 96

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın