Skyland İstanbul’da yılsonuna özel kampanya

Eroğlu Yapı tarafından hayata geçirilen Skyland İstanbul projesinde rezidanslar, 0.98 faizli 120 ay 5.300 TL taksit seçeneği ile ofisler ise 2.50 faizli 60 ay 9.700 TL taksitle alıcı bekliyor.

Skyland İstanbul, yeni yıla avantajlarla birlikte giriyor. Yılsonu kampanyası dahilinde rezidans ve ofisler hemen teslim ediliyor. Proje; TEM otoyoluna direkt bağlantısının, Cendere Caddesi üzerinden Ayazağa ve Maslak’a çıkış imkânının ve metro istasyonunun yanında yer almasının yanında; havalimanı, köprüler ve ana arterlere de kolay ulaşım sağlanabilen bir noktada.

1+0’dan 4+1’e kadar daire seçenekleri bulunan Skyland İstanbul’da; Tower Residence, Sky Residence ve geniş balkonlarıyla yaşam alanlarını büyüten Teras Evler mevcut. 4+1’ler için sunulan dubleks seçeneği, terasları ve Sky Residence’ın 10.000 metrekarelik özel peyzaj alanı özellikle de çocuklu aileler tarafından tercih ediliyor.

Skyland İstanbul’un Tower, Loft ve Flat ofislerinde, iş dünyasının günlük ihtiyaçlarını karşılayacak bölümler ve ince detaylar mevcut. Tower Ofisler, 360 derece manzarasıyla şehrin dört mevsimini iş alanlarına getiriyor. Tek katta 190 m²’den 4600 m²’ye kadar genislik sunan Loft Ofisler, 8 metre tavan yüksekliğine sahip. 7 kattan oluşan Flat Ofisler ise tek katta 1.100 m² alana sahip.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın