Sinpaş’tan Yatırımın Tam Yeri Tam Zamanı

Sinpaş, İstanbul, Anadolu Yakası’nda dünyanın yeni finans üssünde Sinpaş Time adı verilen karma bir projeyi hayata geçiriyor.

Uluslararası Finans Merkezi’ne komşu olarak hayata geçirilen Sinpaş Finans Şehir projesinin tam merkezinde yer alan Sinpaş Time projesinde residence, farklı tiplerde villa, daire ve ticari üniteler yer alıyor.

Sinpaş Time projesi residence kulesi ve üzerinde yer alan ikonik dev saati ile Anadolu yakasının yeni simgelerinden biri olacak. İlk fiyat avantajı ve özel ödeme seçenekleri ile kazançlı yatırımın adresi olacak.

Sinpaş Time projesinde özgün tasarıma sahip 34 katlı kule, 342 adet konut, farklı tiplerde villa ve sınırlı sayıda ticari ünite yer alıyor.

Sinpaş Time projesinde daire sahibi olanlar 36 bin metrekare büyüklüğündeki Şehir Parkı ve içerisinde yer alan piknik alanları, göletler, oturma terasları ile doğayla iç içe olmanın ayrıcalığını yaşayacak.

Sinpaş Time projesinde çocuklar için büyük bir oyun parkı, Parky çocuk parkı, anne ve çocuk salıncakları, tırmanma grupları, trambolin, tahterevalli, döner zıp zıp, fıskiyeli su parkı, kum oyun alanı, kara tahta boyama ve graffiti duvarları, aynalı yansıma duvarları, piyano basamaklar yer alıyor.

34 bin 517 metrekare büyüklüğe sahip arsa alanı üzerinde yer alan Sinpaş Time projesinde  yer alan dairelerin büyüklükleri ise 58 metrekare ile 500 metrekare arasında değişiyor.

Stüdyo daireden triplex villaya kadar çeşitli seçeneklerin yer aldığı Sinpaş Time projesinde daire fiyatları 442 bin TL ‘den başlıyor. Projede birinci etap teslimleri Aralık 2019 tarihinde, tamamı ise Aralık 2020 tarihinde yapılacak.

Tel: 444 1974

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın