3S Firuze Konakları’nda 84 ay vade

Avcılar E-5 aksındaki arsa alanı üzerinde yer alan 3S Firuze Konakları projesinde 84 ay vade ve yüzde sıfır faiz seçeneğinin de yer aldığı avantajlı ödeme fırsatları bulunuyor.

3S Firuze Konakları projesinin 2018 yılı Eylül ayında tamamlanarak daire sahiplerine teslim edilmesi beklenmektedir. 3S Kale Holding tarafından İstanbul, Avcılar’da hayata geçirilen Kanal İstanbul’a komşu 3S Firuze Konakları projesinde sıfır faiz ile daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Arnavutköy, Başakşehir, Küçükçekmece ve Avcılar ilçelerinden geçecek olan 45 km uzunluğundaki Kanal İstanbul projesine yakın bir konumda yer alan 3S Firuze Konakları projesi İstanbul Üniversitesi Avcılar kampüsünün hemen yanında yer alıyor.

Atatürk Havalimanı’na 10 dakika, E-5, Avcılar İstanbul Üniversitesi Metrobüs Durağı ve yakın zamanda yapımı planlanan Yenikapı-Büyükçekmece Metrosu’na yürüme mesafesinde yer alan 3S Firuze Konakları projesinde toplam 523 adet daire ve 45 adet ticari alan yer alıyor.

3S Firuze Konakları fiyat ve ödeme seçenekleri neler?

3S Firuze Konakları projesinde yer alan dairelerin fiyatları 421 bin TL’den başlıyor. vade ve yüzde sıfır faiz fırsatı sunuluyor. Projede peşin ödemelerde yüzde 15 indirim fırsatı da sunuluyor.

Banka kredili ödeme seçeneğini tercih edenler için ise 84 aya kadar vade ve yüzde sıfır faiz, 120 aya kadar vade ve yüzde 0,49 faiz oranı ile ödeme imkânı bulunuyor.

1+1 dairede tipinden 4+1 daire tipine kadar değişen farklı dairelerin yer aldığı 3S Firuze Konakları projesinde çocuklar için ilk adım parkı, macera parkı, açık ve kapalı sinema salonu ve zengin sosyal ve peyzaj alanları yer alıyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın