Sinpaş Yalı Vadi site özellikleri

Ankara’nın Çankaya ilçesinde yer alan Oran semtinde, Sinpaş Yapı şirketi tarafından hayata geçirilen Sinpaş Yalı Vadi konut projesi, toplam 130 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.

Toplam 2 adet blokta 112 adet dairenin yer aldığı konut projesindeki bloklar, 15 katlı olarak tasarlandı. Her katta 4 adet dairenin bulunduğu konut projesinde, 3+1 tipte ve 4+1 tipte konutlar mevcut durumda. Konut projesindeki 3+1 tipteki daireler net 120 metrekare büyüklükte, konut projesindeki 4+1 tipteki daireler ise net olarak 150 metrekare.

Sinpaş Yalı Vadi projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki dairelerin fiyatları henüz açıklanmadı. Konut projesinde, kişiye özel ödeme koşullarından faydalanıp konut sahibi olabilmek mümkün durumda bulunuyor.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen konut projesinin Haziran 2021 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Eymir Gölü’nün güzel manzarasına sahip olan konut projesinin örnek bir dairesi hazırlanmış durumda bulunuyor.

Konut projesi sosyal donatıları

Sinpaş Yalı Vadi konut projesinde; açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, 4 kilometre uzunluğunda yürüyüş ve bisiklet parkuru, çocuklar için oyun alanı, sauna, Türk hamamı, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik ile kapalı otopark gibi çok sayıda sosyal donatı olanağı yer alıyor.

Konut projesinde; su deposu, hidrofor, asansör ve jeneratör mevcut durumda. Ankastre beyaz eşyalarla donatılan konut projesinde, ısıtma sistemi olarak merkezi ısıtma sistemi tercih edildi. Dairelerde ısı pay ölçerin de bulunduğu konut projesinde, ebeveyn banyosu ve ebeveyn giyinme odası bulunuyor.

Konut projesinin konumu neresi?

Sinpaş Yalı Vadi konut projesi, “önü yalı, arkası vadi” sloganıyla şu an ön satış döneminde bulunuyor. Marina Ankara projesinin yeni etabı durumundaki konut projesi, Turan Güneş Bulvarı, M.S.B. Lojmanları Arkası No: 19-B Oran-Çankaya/Ankara adresinde yükseliyor.

Konut projesi ile ilgili bütün detaylı bilgilere 444 19 74 numaralı telefonu arayarak ulaşabilmek mümkün.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın