Alya Grandis teslim tarihi

İstanbul ilinin Beylikdüzü ilçesinde Alya Grandis projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje BOSS4 Gayirmenkul İnşaat yapımcı firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Bu yıl içerisinde çalışmalarının tamamlanması planlanan projede çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Proje, bölgedeki daire ve dükkan ihtiyacını karşılayacak nitelikte inşa ediliyor. Bu da demek oluyor ki bahsi geçen projede dairelerin yanı sıra dükkanlar da bulunmakta. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje toplamda 8 bin 500 metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Projede toplamda 100 adet konut yer alıyor. Konutların yanı sıra 8 adet de dükkan yaşama kazandırılıyor.

Projede yer alan dairelerin özellikleri neler?

Projede yer alan konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Alya Grandis projesinde yer alan konutlar 3+1, 4+1, 6+2 ve 7+1 olarak tasarlanmış durumda. 3+1 ve 4+1’ler normal daire olarak inşa edilirken 6+2 ve 7+2 konutlar dubleks olarak hayata geçiriliyor. Aile yaşamına uygun bir şekilde tasarlanan konutlarda büyüklükler de değişiklik gösteriyor. Dubleks konutlar blokların en üst katlarında yer alacak.

Projede yer alan 3+1 konutların büyüklükleri 136, 144, 182 ve 190 metrekare olarak inşa ediliyor. Projede yer alan 4+1 konutlar da 201 metrekare büyüklüğe sahip olacak. Projede bulunan 6+2 dubleks konutlar 315 metrekare olarak inşa ediliyor. Bahsi geçen projedeki 7+2 dubleksler ise 372 metrekare olarak tasarlandı.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Alya Grandis projesinde konut fiyatları 750 bin TL ile 1 milyon 500 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Projede yer alan konutların teslim tarihi ve iletişim bilgileri nedir?

Projede yer alan daire ve dükkanların çalışmalarının 2019 yılının Ekim ayı içerisinde tamamlanması planlanıyor. Projedeki konutların çalışmalarının tamamlanmasının ardından da alıcı ve yatırımcılarına teslim edilmesi planlanmakta.

Alya Grandis projesi ile ilgili bilgi almak isterseniz 0212 855 57 50 numaralı telefon hattını arayabilir, proje hakkında veya daire ile dükkanlar hakkında sormak istediklerinizi sorabilirsiniz. Bu şekilde firma ile sağlıklı iletişim kurmanız mümkün.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın