AND Pastel Çocuk Meclisi’nde söz sırası çocukların

Anadolu Grubu’nun gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirketi AND Gayrimenkul, 23 Nisan şenlikleri çerçevesinde AND Pastel Çocuk Meclisi’nin kapılarını eğlenceli etkinliklerle açtı.

İstanbul’un Kartal ilçesinde hayata geçirilen ve Temmuz 2018’de sahiplerine teslim edilen konut projesinde, AND Pastel Çocuk Meclisi yeniden kuruldu.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle kurulan ve söz hakkının kendilerine verildiği AND Pastel Çocuk Meclisi ile çocuklar, sandık başına gitti ve projedeki yaşam alanlarına dair kararlar aldı. Etkinlikte alınan bazı kararlar şunlar:

* Organik bahçelere çiçekler ekilecek.

* Duvarlara çizgi film kahramanları çizilecek.

* İhtiyaç sahibi çocuklara meyve ve kitap yardımı yapılacak.

Oy verme deneyimi yaşadılar

Projenin satış ofisinde gerçekleştirilen etkinlikte oy verme deneyimi yaşayan çocuklar, aileleri ile gün boyunca atölyelere, yarışmalara ve oyunlara katıldıkları eğlenceli bir gün geçirdi. AND Çocukluk Müzesi’nin de kurulduğu etkinlikte, anne ve babalar çocukluk günlerine döndü.

AND Pastel Çocuk Meclisi’nde çocuklar oy pusulaları ile sandığa giderek kararlarını özgürce verdi. Çocuklar, oyun alanlarının hangi renk olacağına karar vermek için sandığa gitti ve ailelerine yüzde 23 indirim ile yüzde 0,59 faiz kampanyası hediye etmiş oldu.

Projenin çocuk sakinleri, ihtiyaç sahibi olan kardeşlerini de unutmadı. Çorbada Tuzun Olsun Derneği aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine meyve ve sebze gönderme kararı alan çocuklar, bir okula da kitap göndermeyi kararlaştırdı.

Adalar manzarasına hakim

Adalar manzarasına hakim olan konut projesi, metroya yürüme uzaklığında yer alıyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipte daireler yer alıyor. 7 adet blokta toplam 1243 konuttan meydana gelen projede, birçok sosyal donatı özelliği mevcut.

Anadolu yakasında bulunan ilçelerden Kartal’da konumlanan ve E-5’in hemen yanında olan konut projesi; Sign of the City- ‘Türkiye’nin En iyi Konut Projesi’ ve European Property Awards – ‘Avrupa’nın En iyi Peyzaj Mimarisi’ gibi birçok ödüle sahip.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın