Sinpaş Yalı Vadi ön talep aşamasında

Sinpaş Yapı firmasının güvencesi ile Sinpaş Yalı Vadi projesi hayata geçiriliyor. Ankara ilinde yaşama kazandırılmakta olan proje Çankaya ilçesinde konumlandırılıyor. Proje toplamda 130 bin metrekarelik arsa alanında yükseliyor. Geniş inşaat alanının yanı sıra birçok açıdan alıcıların ilgisini çeken proje ön satışta.

İki bloktan meydana gelen proje, konut projesi olarak inşa ediliyor. Bahsi geçen konut blokları on beş katlı olarak tasarlandı. Her aktta dörder daire bulunduracak olan proje bünyesinde 112 adet konut barındıracak şekilde tasarlandı.

Projede yer alan konutlar göl ve vadi manzarasına sahip olarak inşa ediliyor. Alıcılarına huzurlu ve konforlu bir yaşamın kapılarını aralayan projede çalışmalar ve konut satışları tüm hızıyla devam ediyor.

Projede yer alan konutlar nerede yükseliyor?

Projede bulunan konutlar Turan Güneş Bulvarı’nda inşa ediliyor. Sinpaş Yalı Vadi projesi M. S. B. Lojmanları Arkası’nda No:19-B Oran’da yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Projede bulunan konutlar iki farklı daire tipinden meydana gelecek şekilde tasarlandı. Bahsi geçen projede yer alan konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre farklılık gösteriyor. Sinpaş Yalı Vadi projesi kapsamında inşa edilmekte olan konutlar 3+1 ve 4+1 olarak yaşama kazandırılıyor. Projede bulunan 3+1 daireler 120 metrekare, 4+1 daireler ise 150 metrekare büyüklüğe sahip şekilde planlandı.

Projede yer alan konutlara sahip olmak isterseniz, daireler için kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor.

Site sakinleri için birçok sosyal aktivite alanı ve donatı yer alıyor. Proje kapsamında açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı, çocuk oyun alanları, fitness merkezi gibi sosyal aktivite alanları da inşa ediliyor. Ayrıca projede kapalı otopark ve kameralı güvenlik hizmeti de bulunuyor.

Sinpaş Yalı Vadi projesinde yer alan konutların 2021 yılının Haziran ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 444 19 74

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın