Sasalı Villaları ne zaman teslim edilecek?

İzmir’in Çiğli ilçesinde, Onag Yapı şirketi tarafından inşa edilen Sasalı Villaları konut projesi, toplam 12 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

Toplam 21 adet villadan oluşan konut projesinde, her konutun toplamda 300 metrekarelik kullanım alanı mevcut. Tüm villaların kendisine ait 155 metrekarelik bahçesi de bulunuyor. Konut projesinde sadece 5+1 tipte villalar yer alıyor.

Konut projesinin Eylül 2019 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Sasalı Villaları konut projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki villaların fiyatları, 2 milyon 200 bin TL olacak. Konut projesinde yüzde 50 peşinat vererek kalan kısım için teslime kadar vadelendirme yapabilmek mümkün durumda bulunuyor.

2 katlı olarak tasarlanmış durumdaki villalara, inşaat firması bünyesinde taksitlendirme yaparak ya da ipotek kredisi programından faydalanarak sahip olabilme imkanı mevcut.

Sasalı Villaları konut projesi sosyal donatı olanakları

Konut projesinde birçok sosyal donatı özelliği var. Konut projesindeki tüm villaların kendisine ait 155 metrekarelik bahçesi bulunuyor.

Konut projesinde açık yüzme havuzu, hobi bahçesi, çocuklar için oyun alanları, sauna, güvenlik, kameralı güvenlik ve açık otopark gibi sosyal donatı alanları mevcut durumda. Ankastre beyaz eşyalarla donatılan konut projesinde; yerden ısıtma sistemi de mevcut. Saunalı olan projede, şömine ve elektrikli panjur da var.

Yeşil alanı geniş olan konut projesinde, her villanın kendisine ait 2 araçlık otopark alanı mevcut. Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen konut projesinde, yapı denetimi ve zemin etüdü de yapılmış durumda bulunuyor.

Konut projesinin konumu neresi?

Konut projesi, şehir yaşamından uzaklaşmadan şehir stresinden uzaklaşmak isteyenler için oldukça ideal bir konumda yer alıyor. Sasalı Villaları konut projesi, Sasallı Merkez Mah. 35620 Çiğli/İzmir adresinde inşa ediliyor.

Konut projesi ile ilgili bütün detaylı bilgilere 444 6 624 numaralı telefonu arayıp ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın