Revizyon Yapı Moda Evleri satışları devam ediyor

Revizyon Yapı Moda Evleri projesi geniş özellikleri ve ferah yapısıyla sizleri bekliyor. Kahramanmaraş Onikişubat’ta bulunan proje Revizyon Yapı & Gayrimenkul tarafından hayata geçirilmektedir. Site içerisinde ultra lüks 4 artı 1 daireler bulunmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Site içerisinde ultra lüks 4 artı 1 daireler bulunmaktadır. Satışa sunulan 4 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 255 metrekaredir. Ayrıca bu dairelerin net büyüklüğü ise 185 metrekare olmaktadır. Dairelerde ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Site içerisinde 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için otopark alanı mevcuttur. Ayrıca çocuk oyun parkı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra asansör, hidrofor, su deposu, uydu ve yangın merdiveni gibi birçok özellik yer almaktadır. 2 adet banyosu bulunan dairelerde duşakabin mevcuttur. Ayrıca yatak odalarında ebeveyn banyosu ve giyinme odası bulunmaktadır. Bunun yanı sıra parke zemin ve seramik zemin uygulanmaktadır. Gömme dolap, kiler, mutfak doğal gazı, spot aydınlatma ve vestiyer gibi özellikler yer almaktadır. 

Revizyon Yapı Moda Evleri konumu hakkında

Proje, Kahramanmaraş’ın Onikişubat İlçesi Üngüt Mahallesi’nde bulunmaktadır. Ayrıca bu konutlar göl manzarasına sahiptir. Civarda market, park, hastane, sağlık ocağı ve eczane gibi ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz birçok alan mevcuttur. Toplu taşıma aracı olarak dolmuş kullanabilirsiniz.

Revizyon Yapı Moda Evleri fiyatları ne kadardır?

Projede bulunan, brüt 255 metrekare büyüklüğe sahip 4 artı 1 dairelerin fiyatı 1.100.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (344) 235 18 31/0  (344) 235 18 41 veya 0 (532) 587 52 87 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…