1461 Üniversite Evleri satışları devam ediyor

1461 Üniversite Evleri projesi lüks mimari yapısı ve konforlu yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Trabzon Ortahisar’da bulunan proje, Baysal İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Site içerisinde bulunan konutlar 2 blok ve 6 kattan oluşmaktadır. Ayrıca 1 artı 1 ve 2 artı 1 daireler bulunmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Site içerisinde bulunan konutlar 2 blok ve 6 kattan oluşmaktadır. Ayrıca 1 artı 1 ve 2 artı 1 daireler bulunmaktadır. Satışa sunulan 1 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 58 metrekaredir. Ayrıca 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 80 metrekare olmaktadır. Dairelerde ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için kapalı garaj ve otopark alanı mevcuttur. Ayrıca oyun parkı ve spor alanı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra asansör, jeneratör, kablo TV ve yangın merdiveni gibi birçok özellik bulunmaktadır. Konutlarda yangın alarmı ve görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Banyo içerisinde duşakabin bulunmaktadır. Bunun yanı sıra laminat zemin, parke zemin ve seramik zemin uygulanmaktadır. Amerikan mutfak, mutfak doğalgazı, Amerikan kapı ve çelik kapı gibi özellikler yer almaktadır. 

1461 Üniversite Evleri konumu hakkında

Proje, Trabzon’un Ortahisar İlçesi Kalkınma Mahallesi’nde bulunmaktadır. Ayrıca konutlar şehir merkezine yakın olup denize sıfır konumdadır. Bunun yanı sıra doğa, park & yeşil alan ve şehir manzarasına sahiptir. Civarda alışveriş merkezi, eğlence merkezi, market, park, semt pazarı ve spor salonu bulunmaktadır. Ayrıca hastane, sağlık ocağı ve eczane gibi sağlık kurumları bulunmaktadır. Ulaşım olarak ise anayol ve caddeye yakın konumdadır. Ayrıca dolmuş, minibüs ve otobüs gibi toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz.

1461 Üniversite Evleri fiyatları ne kadardır?

1461 Üniversite Evleri projesinde fiyatlar konut tipine ve cephesine göre değişmektedir. Projede bulunan, brüt 58 metrekare büyüklüğe sahip 1 artı 1 dairelerin fiyatı 230.000 TL ile 346.500 TL arasındadır. Brüt 80 metrekare büyüklüğe sahip 2 artı 1 dairelerin fiyatı ise 399.000 TL ile 446.250 TL arasında değişmektedir. Ayrıca bu konutlarda yüzde 50 ve peşin ödemelerde çeşitli indirimler uygulanmaktadır. 

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (462) 351 38 92 veya 0 (549) 663 02 61 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…