Bey Konakları Edremit satışları devam ediyor

Balıkesir’in gözde yerlerinden olan Edremit’te satışa sunulan Bey Konakları Edremit projesi uygun fiyatlı olarak karşımıza çıkmaktadır. Genel olarak alıcının ihtiyaçları dikkate alınarak planlanan ev görsel açıdan da alıcıyı memnun eder. Bu proje kapsamında daire tipleri nelerdir? Konut fiyatları ne kadar? Daire büyüklüğü ne kadardır? Tüm bu soruların cevabını vermek için projeyi genel kapsamda haberimizde açıkladık. Detaylı bir biçimde inceleyelim.

Projenin Özellikleri Nelerdir? 

Bey Konakları Edremit sitesinde 8 katlı olarak inşa edilen binalar bulunmaktadır. Fiyat bakımından kat olarak değişiklik gösterse de genel özellikleri tüm binalarda aynıdır. Isıtma sistemi olarak merkezi sistem dairelerde kullanılmaktadır. Evin içerisinde oda sayısı da değişiklik gösterebilir. Tercihe bağlı olarak bu evlerde alım gerçekleşir. Mutfağın geniş ve ferah olması da ayrıca bir avantajdır. Yeni inşa edilen bu evlerin giriş kısmında geniş bir hol bulunmaktadır. Kapıdan içeri girdiğinizde parlak zemin ve iç ferahlatıcı duvarlar ile karşılaşırsınız. Koridorda ilerledikçe karşınıza salon ve diğer odalar çıkmaktadır. Görüntülü bir şekilde evi gezme fırsatını yakalayarak daha rahat bir inceleme gerçekleştirebilirsiniz. Site adı ‘Bey Konakları Edremit’ olarak geçmektedir. Binalar sıralı bir biçimde yan yana ve düzenli bir biçimde sıralanmaktadır.

Bey Konakları Edremit daire fiyatları ne kadar? 

Bey Konakları Edremit sitesinde ev alımında bulunmak istiyorsanız şimdi tam zamanı olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Fiyatları genel olarak sizlere aktaracak olursak;

110 metrekare 2+1 tip dairelerin fiyatları 440 bin TL’den başlamaktadır. Fiyatlar dairenin bulunduğu kata ve cepheye göre değişmektedir.

125 metrekare 3+1 tip dairelerin fiyatları 475 bin TL’den başlamaktadır. Fiyatlar dairenin bulunduğu kata ve cepheye göre değişmektedir.

130 metrekare 3+1 tip dairelerin fiyatları 490 bin TL’den başlamaktadır. Fiyatlar dairenin bulunduğu kata ve cepheye göre değişmektedir.

140 metrekare 3+1 tip dairelerin fiyatları 495 bin TL’den başlamaktadır. Fiyatlar dairenin bulunduğu kata ve cepheye göre değişmektedir.

Bey Konakları Edremit sitesinde genel kapsamda özelliklerine bakarak daireler satın alabilirsiniz. Bu dairelere göre de bir fiyat biçilmiştir. Bu fiyat karşılığını sizler beğendiğiniz evi satın alabilirsiniz. Site içerisinde sizlere sunulan hizmetlerden de bu daireleri satın aldığınız müddetçe yararlanabilirsiniz.

Yapımı bitmiş sıfır daireleri bu şekilde sizlere konut projesini kapsamında sunabiliriz. Detaylı incelemeler yaparak sizler Bey Konakları Edremit dairelerinde istediğiniz evi satın alabilirsiniz.

Diğer konut projeleri için tıklayınız..