Park Aluna’da kişiye özel ödeme planı

Yapım aşamasında olan proje, Ankara’nın Yaşamkent mahallesine renk katacak. Alpuka İnşaat tarafından inşa edilen Park Aluna, ince düşünülmüş yapım sanatıyla ve kaliteli ses yalıtımıyla dikkat çekiyor. Konut sakinlerinin seslerini ve etrafımızdaki diğer sesleri duymamızı engelliyor.

Park Aluna Yaşamkent projesi, konforlu ve gerçekten çok özel 50 adet daireden oluşuyor. Projede 4 oda+1 salondan oluşan donanımlı dairelerin tamamı 180 metrekare genişlikte alıcısı ile buluşuyor.

Ankara Yaşamkent konum olarak sessiz, sakin en önemlisi de yoğun trafik den uzak bir ortam olarak alıcı sahiplerinin ilgi odağı olacağa benziyor.

Park Aluna projesi, farklı ve ruha hitap eden sosyal alanları ile göz dolduruyor. Korsan gemisi temalı çocuk oyunu alanı, süs göleti, kış bahçesi, 3 metre şelale, fitness salonu ve sauna bulunduruyor. Konut ücretleri 850 bin TL’den başlıyor.

2018 Eylül ayında teslimlerin olacağı hazırlıklar son sürat devam ediyor, Park Aluna projesi tamamlandıktan sonra konut sakinlerine hatırı sayılır prim kazandıracak.

Tel: 0312 217 4 217

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın