Lokum Rezidans’ta yüzde 20 peşinatla

İstanbul’un Anadolu Yakasının Tuzla ilçesinde 53 bin metrekare arsa alanı içinde yer alan proje Dky İnşaat ve Metropolist Yapı tarafından inşa ediliyor. Tuzla Lokum Evleri projesinin bir etabı olan Lokum Rezidans’Ta yer alan 145 adet konuttun satışları devam ediyor.

Konumu itibariyle şanslı proje 2 bloktan oluşuyor. 1 oda+1 salon, 2 oda+1 salon dairelerden oluşuyor. 1 oda+1 salon daireler brüt 64, 2 oda+1 salon daireler 102 metrekare olarak planlandı.

Lokum Evleri Rezidanslarını genellikle yatırım yapmayı düşünen alıcılar,iş yerlerine yakın çalışanlar ve kullanım alanı gereği tek yaşayanlar istiyor.

İş dünyasının önemli şirketleri, 8 büyük üniversite kampüsü ve alışveriş merkezleriyle çevrili bölgede yer alan proje, sahile 8 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 6 dakika, üniversitelere 12 dakika mesafede bulunmasıyla dikkat çekiyor.

Lokum Rezidans projesinde açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, güneşlenme terası,kameralı güvenlik, yürüş parkuru gibi özellikleri sosyal alanlarının arasında yer alıyor.

Lokum Rezidans projesinde konut fiyatları 230 bin TL den başlıyor. Ayrıca yüzde 20 peşinat ile kalan ücret için banka kredi çekimi yapılıyor.

Tel: 0216 420 0 556

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın