Salı, Aralık 5, 2023
Emlak Haberleri

Panorama Evleri hemen teslim

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde Panorama Evleri projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje İstanbul Avrupa İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 4 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Panorama Evleri projesi bünyesinde 36 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Panorama Evleri projesinde bulunan konutlar 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 170 metrekare ile 206 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar İstasyon Mahallesi’nde inşa edildi. Panorama Evleri projesi Cengiz Topel Caddesi’nde yer alıyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Panorama Evleri projesindeki 3+1 konutlar 270 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 3+1 dairelerin en yüksek fiyatı ise 320 bin TL olarak belirlend. Projede bulunan 4+1 konutlar da 370 bin TL ile 420 bin TL arasında değişen fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0282 738 12 11