Flora Antik hemen teslim

flora antik

Tekirdağ ilinin Marmara Ereğlisi ilçesinde Flora Antik projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Yalçınkaya Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 3 bin 900 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Flora Antik projesi bünyesinde 41 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Bahçelievler Mahallesi’nde inşa edildi. Flora Antik projesi Şehit Yalçın Gütmen Caddesi’nde yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Flora Antik projesinde bulunan konutlar 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 106 metrekare ile 145 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Flora Antik projesindeki 2+1 konutların fiyatları 215 bin TL olarak belirlenmiş durumda. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 255 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan 3+1 konutların en yüksek fiyatı ise 295 bin TL olarak alıcılarına sunuluyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0282 673 68 66