Palm Marin’de deniz manzarası

İstanbul ilinin Beylikdüzü ilçesinde Palm Marin projesi hayata geçiriliyor. Birçok açıdan alıcıların dikkatini çeken proje Mutlu İnşaat imzası ile inşa ediliyor.

Proje toplamda 26 bin 893 metrekarelik arsa alanında yükseliyor. Toplamda 20 bloktan meydana gelecek olan projede 19,3 dönümlük arsa alanı projenin peyzajına ayrılmış vaziyette. Konutlar alıcıları için 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinde tasarlanmış durumda. Bahsi geçen konutların büyüklükleri ise 2+1’lerde 103 metrekare ile 132 metrekarede değişiyor. Projede yer alan 3+1 konutlarda da büyüklükler 165 metrekare olarak belirlendi. Palm Marin projesinde bulunan 4+1 konutlar 196 metrekare olarak tasarlanırken, 4+1 dubleksler de 224 metrekare büyüklüğe sahip olacak şekilde inşa ediliyor.

Projede alıcılara sunulan ayrıcalıklar neler?

Palm Marin projesinde site sakinleri için birçok ayrıcalık bulunuyor. Öncelikle konutlar deniz manzarasına sahip bir şekilde inşa ediliyor. Sahile yalnızca 300 metrelik mesafede yaşama kazandırılacak olan proje, panoramik olarak deniz manzarası konutları çevreliyor. Yeşil ve maviyi alıcılarına birlikte sunan projede peyzaj alanları da büyük önem taşıyor. Gökyüzünü deniz ile birleştiren projede modern mimari ile ferah bir yaşam alanı sunuluyor. Site sakinleri için çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kafe, restoran, futbol sahası, basketbol sahası, yürüyüş parkuru gibi sosyal aktivite alanları bulunuyor. Ayrıca sitede kapalı otopark ve kameralı güvenlik sistemi de mevcut.

Palm Marin projesinde konut fiyatları 809 bin TL’den başlıyor. Projeden konut sahibi olmak isteyen alı ve yatırımcılar için kişiye özel olarak ödeme koşulları sunulabiliyor.

Projede yer alan daireler nerede bulunuyor?

Palm Marin projesinde yer alan konutlar Sahil Mahallesi, Mavi Akdeniz Caddesi, No:25’te konumlandırılmış durumda. Proje İstanbul ilinin Beylikdüzü ilçesinde bulunan Yakuplu mevkiinde yükseliyor.

Projede yer alan konutların 2020 yılının Aralık ayı içerisinde çalışmalarının tamamlanması ve ardından da alıcı ve yatırımcılarına teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0212 442 0 333

 

 

 

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın