Yeşilce Towers ödeme planı

Tek Trend Yapı imzası ile Yeşilce Towers projesi hayata geçiriliyor. Teslimlerine birkaç ay kalan proje, İstanbul ilinin Kağıthane ilçesinde inşa ediliyor.

Konut projesi olarak yaşama kazandırılacak olan proje bünyesinde 69 konut barındıracak şekilde tasarlandı. Yeşilce Towers projesinde yer alan konutlar 2+1 ve 3+1 olarak alıcılarına sunuluyor. Bahsi geçen dairelerin büyüklükleri ise 133 metrekare ile 220 metrekare arasında değişiyor.

Yeşilce Towers projesinde yer alan 2+1 konutlar 530 bin TL ile 745 bin TL arasında değişiklik gösteren fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Bahsi geçen konutlardan 3+1 olanlar ise 1 milyon 25 bin TL ile 1 milyon 188 bin TL arasındaki fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda. Projedeki konutların alıcılarına teslim edilmesinin ardından sahiplerine yüzde 20 oranında prim kazandırması öngörülüyor. Aynı zamanda projeyi yatırım amacıyla alacakların, konutlarına 2 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla kiracı bulmaları beklenmekte.

Projede bulunan konutların ödeme seçenekleri neler?

Yeşilce Towers projesinde kişiye özel olarak kısa vadeli ödeme planları sunulabiliyor. Ayrıca projede konut teslimlerinden itibaren kredi de kullanmak mümkün.

Projede bulunan konutlar nerede bulunuyor?

İstanbul ilinin Kağıthane ilçesinde inşa edilmekte olan proje, Yeşilce Mahallesi, Dumanlı Sokak, No:17/A’da konumlandırılmış durumda. Proje, Maslak’a 2 kilometre, Levent’e 1 kilometre, İstinye Park’ 4 kilometre konumda bulunuyor. Lokasyonu itibariyle dikkat çeken Yeşilce Towers projesi Akmerkez’e 3 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 6 kilometre, Kağıthane Devlet Hastanesi’ne 200 metre, Büyükdere Caddesi’ne 300 metre, Sanayi Mahallesi Metro Durağı’na 350 metrelik yakınlıkta yükseliyor.

Proje, alıcılarına eşsiz İstanbul Boğaz’ının manzarasını sunuyor. Boğaz manzaralı konutlarda yaşama ayrıcalığını konut sahiplerine vaadeden proje, bünyesinde birçok sosyal aktivite alanı da barındırıyor. Site sakinleri için çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, basketbol sahası gibi donatılar mevcut. Yeşilce Towers projesi sayesinde deniz manzaralı konutlarda konforlu bir yaşamın tadını çıkarabilirsiniz.

Projenin 2019 yılının Haziran ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0212 325 83 07

 

 

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın