Cumartesi, Mart 2, 2024
Emlak Haberleri

Önerler Panorama Evleri nerede

Tekirdağ şehrine bağlı bulunan Çorlu ilçesinde Önerler Panorama Evleri projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Zeki Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 17 bin 383 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Önerler Panorama Evleri projesi bünyesinde 48 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Önerler Mücavir Mahallesi’nde inşa edildi. Önerler Panorama Evleri projesi konum olarak da ilgi görüyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre düzenlendi. Önerler Panorama Evleri projesinde bulunan konutlar 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri 155 metrekare olarak alıcılarına sunuluyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipi ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Önerler Panorama Evleri projesindeki 3+1 konutların fiyatları 475 bin TL’den başlıyor. Bahsi geçen projedeki en yüksek konut fiyatı ise 525 bin TL olarak alıcılarına sunulmakta.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0282 650 0 444