Venara Çorlu fiyat

Tekirdağ ilinin Çorlu ilçesinde Venara Çorlu projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje İnaş Yapı ve İlkar İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 15 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Venara Çorlu projesi bünyesinde 248 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Venara Çorlu projesinde bulunan konutlar 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 130 metrekare ile 185 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Venara Çorlu projesindeki konutların fiyatları 400 bin TL’den başlıyor. Bahsi geçen projedeki en yüksek konut fiyatı ise 600 bin TL olarak belirlenmiş durumda.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Hürriyet Mahallesi’nde inşa edildi. Venara Çorlu projesi Kemaller Caddesi’nde yer alıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda bulunuyor.

Telefon: 444 63 57