Cuma, Aralık 1, 2023
Emlak Haberleri

Mesa Orman Çubuklu’da yüzde 0,79 faizle ödeme

İstanbul’un Anadolu yakasının en yeşil ilçelerinden Beykoz ilçesinde, Mesa Mesken inşaat şirketi tarafından gerçekleştirilen Mesa Orman Çubuklu konut projesi, toplam 30 bin metrekare arsa alanı üzerinde yer alıyor.

8 bloktan oluşan projede toplam 219 adet konut yer alıyor. Projede 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 tipte daire seçenekleri mevcut durumda bulunuyor. Projedeki konutlar, 125 metrekare ila 300 metrekare arasında değişen büyüklüklerde tasarlanarak alıcıya sunuldu.

Yüzde 30’u satılmış durumdaki konut projesinin Mayıs 2020 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Mesa Orman Çubuklu konut projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki dairelerin fiyatları, 1 milyon 989 bin TL ila 6 milyon 826 bin TL arasında yer alıyor. Konut projesinde peşin ödemede yüzde 15 indirimden yararlanılıyor. Ayrıca 180 ayda yüzde 0,79 oranında faizle de ödeme yapabilmek mümkün.

Mesa Orman Çubuklu konut projesi sosyal donatı olanakları

Konut projesinde çok sayıda sosyal donatı özelliği var. Projede açılır-kapanır yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kafe, güvenlik, kameralı güvenlik, basketbol sahası, voleybol sahası, kapalı otopark ve yürüyüş parkuru gibi çeşitli sosyal donatı olanakları bulunuyor.

Asansörlü olan konut projesinde, yerden ısıtma sistemi ve ısı pay ölçer de mevcut. Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak hayata geçirilen konut projesinde, yapı denetimi ve zemin etüdü de yapıldı.

Projenin konumu neresi?

Konut projesi, Çubuklu Polis Hatıra Ormanı sınırlarına yakın bir noktada inşa ediliyor. Proje, orman manzarasıyla da ilgi görüyor.

Mesa Orman Çubuklu konut projesi, Acarlar Mah. 34800 Beykoz/İstanbul adresinde yer alıyor.

Konut projesi ile ilgili olan bütün detaylı bilgilere 444 9 366 numaralı telefondan ulaşabilmek mümkün.