Cumartesi, Mart 2, 2024
Emlak Haberleri

Meriç Park Life satışları başladı

Meriç Park Life projesi deniz manzaralı konumu ile eşsiz bir yaşam fırsatı sunmaktadır. Projenin konumu Edirne’nin Keşan İlçesi’nde yer almaktadır. Üstelik bu proje Özbingöl İnşaat Ltd. Şti. tarafından hayata geçirilmektedir. Proje kapsamında toplam 10 blok ve 64 adet dubleks villa bulunmaktadır. Dubleks villalar ise 2 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Özbingöl İnşaat imzası taşıyan proje kapsamında her biri 2 katlı olmak üzere 10 adet konut bloğu konumlandırılmıştır. Site içerisinde konumlandırılan bloklarda toplam 64 adet dubleks villa yer almaktadır. Üstelik bu dubleks villalar 2 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan 2 artı 1 dubleks villaların büyüklüğü brüt 110 ile 112 metrekaredir. Ayrıca bu konutların net büyüklüğü ise 100 ile 102 metrekare olmaktadır. Proje, geniş bir bahçe içinde bulunmaktadır. Aynı zamanda havuzu da bu bahçenin içinde yer almaktadır. Havuzun kenarlarına yerleştirilen palmiye ağaçları, bahçenin tropik bir havası olmasını sağlamaktadır. Her villaya özel açık otopark alanı mevcuttur.

Yapı, radyal temel üzerine betonarme şeklinde inşa edilmiştir. Dış cephe hem mantolama hem de taş kaplama yapılarak yüksek yalıtım özellikleri sağlanmaktadır. Pencereler antrasit gri renkte ve çift açılım özelliklidir. Üstelik elektrikli kombi ve doğalgaza uyumlu kalorifer sistemleri bulunan projede konforlu bir ısınma sağlanmaktadır. Camlı döküm kazanlı şömine, villanın sıcak ve samimi bir atmosfer yaratmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca villaların üst kat odaları, şömine menfezleri sayesinde ekstra ısınma sağlamaktadır. Mutfak, modern tasarımlı ada masası ile dizayn edilmiştir. Balkonun yanında barbekü alanı ve lavabo bulunmaktadır. Salon, mutfak ve yatak odaları laminat parke zemin uygulaması yapılmıştır. Bununla birlikte salonda spot aydınlatma kullanılarak, ferah ve modern bir atmosfer yaratılmıştır. Villanın alt katında geniş bir teras balkonu yer almaktadır. Aynı zamanda üst katında da balkon yer almaktadır.

Meriç Park Life konumu hakkında

Edirne’nin Keşan İlçesi’nde yer alan proje Yaylaköy Köyü’nde inşa edilmektedir. Üstelik bu projedeki tüm dubleks villalar eşsiz deniz manzarasına sahiptir. Kendi kendini temizleyebilen Körfez olan Saros’a yakın mesafede yer almaktadır. Ayrıca bahsi geçen sahil sanayiden uzak kalabilen şanslı sahillerden biridir. Edirne’ye 150 kilometre uzaklıkta olan proje İstanbul’a ise 250 kilometre uzaklıkta yer almaktadır.

Meriç Park Life fiyatları ne kadar?

Meriç Park Life projesinde banka kredisine uygun satışlar yapılmaktadır. Brüt 110 ile 112 metrekare büyüklüğe sahip 2 artı 1 dubleks villaların fiyatı 2.750.000 TL’den satışa sunulmuştur. Üstelik firma tarafından uygun araç teklifleri değerlendirilmektedir.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0(538) 302 11 17 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…