Cumartesi, Aralık 2, 2023
Emlak HaberleriManşet Haberleri

Northland Ankara satışları devam ediyor

Northland Ankara projesi göl manzaralı konumu ile Ankara’nın Keçiören İlçesi’nde yer almaktadır. Bahsi geçen proje İntegra Yapı ve Öz Gaziantep ortaklığı ile hayata geçirilmektedir. 43.000 metrekarelik arsa alanı üzerinde 2 dikey ve 3 yatay blok yükselmektedir. Bu bloklarda toplam 313 konut ve 21 cadde dükkân bulunmaktadır. Ayrıca dikey bloklar 4 artı 1, yatay bloklar ise 3 artı 1, 4 artı 1, 5 artı 1 ve 5 artı 1 dubleks tipte karma konutlardan oluşmaktadır. Bu benzersiz proje hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

İntegra Yapı ve Öz Gaziantep ortaklığı ile yaşama geçirilen proje 43.000 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. Proje kapsamında 2 dikey ve 3 yatay blok yer almaktadır. Bahsi geçen bu bloklarda toplam 313 adet daire ve 21 adet cadde dükkânı bulunmaktadır. Dikey bloklar 4 artı 1 konut tiplerine sahiptir. Ayrıca yatay bloklar 3 artı 1, 4 artı 1, 5 artı 1 ve 5 artı 1 dubleks tipte karma konutlardan oluşmaktadır. Satışa sunulan 3 artı 1 daireler brüt 147 metrekare büyüklüktedir. 4 artı 1 daireler brüt 192 ile 260 metrekare arasında değişen büyüklüğe sahiptir. Ayrıca 5 artı 1 daireler brüt 187 ile 328 metrekare arasında değişen büyüklüğe sahip olmaktadır.

Bu sitede, konut sahiplerinin güvenliği için 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti bulunmaktadır. Aynı zamanda araçlarınız için geniş bir otopark alanı da mevcuttur. Sosyal alanlar ise oldukça zengin ve çeşitlidir. Açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness salonu, spa, sauna, basketbol, futbol ve voleybol sahaları, oturma alanları, yürüyüş parkuru, sinema salonu, squash, bisiklet parkuru, uçurtma çayırı ve göl kenarına deck iskeleleri gibi pek çok imkân bulunmaktadır. Bunun yanı sıra her daire için hobi meyve bahçeleri de tasarlanmıştır. Konutlar, modern asansör sistemi ve jeneratör gibi birçok özelliğe sahiptir. Merkezi ısıtma sistemi sayesinde, her evin sıcaklık ayarı kolayca yapılabilir. Tüm bu imkânlar sayesinde konut sahipleri hem güvenli hem de keyifli bir yaşam sürdürebilirler.

Northland Ankara konumu hakkında

Ankara’nın Keçiören İlçesi’nde yer alan proje Yükseltepe Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Ayrıca projedeki 5 artı 1 dubleks daireler göl manzarasına sahiptir. Yakın çevresinde kafe, restoran, alışveriş merkezleri, eğitim kurumları ve sağlık kurumları mevcuttur. Bununla birlikte toplu taşıma araçlarına yakınlığı ile dikkat çekmektedir.

Northland Ankara fiyatları ne kadardır?

Northland Ankara hem oturum hem de yatırıma uygun projede farklı ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Proje kapsamında 4 artı 1 dairelerin fiyatı 5.000.000 TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca 5 artı 1 dairelerin fiyatı 7.000.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0 542 305 25 27 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…