Marc Anthony’nin göz kamaştıran malikânesi

Florida’da, rom üreticisi Bacardi ailesine ait malikânenin yeni sahibi, Latin müziğinin sevilen sesi Marc Anthony oldu. Coral Gables bölgesindeki malikânenin değerinin 19 milyon civarında olduğu sanılıyor.

Ailenin varisi Hilda Maria Bacardi’nin 1994’te 3.9 milyon dolara satın aldığı malikâne, Honduras’tan özel olarak getirtilen maun ağaçlarından yapılan kapılar ve komple bakır dış mekân aydınlatmasıyla dikkat çekiyor.

Hilda Maria Bacardi, 2006’da başlattığı renovasyondan 8 yıl sonra henüz inşaatı tamamlanmadan evi 18 milyon dolardan satılığa çıkarsa da alan olmamış. Malikânenin inşaatı 2016’da bittiğinde fiyatı 27 milyon dolar olarak güncellenmiş ve yoğun bir pazarlığın ardından evi Marc Anthony satın almış.

Marc Anthony’nin Miami’nin başka bölgelerinde ve anavatanı Dominik Cumhuriyeti’nde de lüks evleri bulunuyor. Anthony’nin yeni 3 katlı malikânesinde 12 yatak odası ve bu yatak odalarına bağlı 13 ebeveyn banyosu mevcut. 1900 metrekarelik alana sahip olan evin 3 mutfağı var ve evde bir de çalışan bölümü yer alıyor.

Malikâne, nefis manzarasıyla da dikkat çekiyor. Muhteşem ev, önden Biscayne Körfezi’ne bakıyor. Arka tarafta da nefis bir göl manzarası mevcut.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın