Mahall Bomonti İzmir’de 84 ay sıfır faiz

Türkerler Holding tarafından İzmir, Konak’ta hayata geçirilen Mahall Bomonti İzmir projesinde yeni bir kampanya başlatıldı.

Toplam 466 adet rezidans daire, 590 adet ofis ve 90 adet dükkandan meydana gelen Mahall Bomonti İzmir projesinde “Fevkalade ofisler ve daireler film gibi ödeme avantajlarıyla” sloganı ile yeni bir kampanyaya imza atıldı.

Mahall Bomonti İzmir ödeme planı

Mahall Bomonti İzmir projesinde başlatılan kampanyada yüzde 15 peşinat ödedikten sonra kalan tutar ise 84 ay vade ve yüzde sıfır faiz ile ödeme fırsatı sunuluyor.

1+0, 1+1, 2+1, 3+1 tipindeki rezidans dairelerin yer aldığı Mahall Bomonti İzmir projesi İzmir, Konak’ta Halkapınar Mahallesi’nde yer alan 44 bin 966 metrekare yüzölçümlü arsa alanı üzerinde yükseliyor.

Mahall Bomonti İzmir projesi uluslararası standartlarda ofis katları, rezidanslar, dünya markası eğlence ve alışveriş markalarından oluşan meydanı, müze, opera ve tiyatro salonu, sinemaları, seyir terası, şık restoran ve kafelerden meydana geliyor.

Divan Residence ayrıcalığıyla hizmet verilecek olan Mahall Bomonti İzmir projesinde özel consierge , resepsiyon, güvenlik ve temizlik hizmetleri, açık ve kapalı yüzme havuzu yer alacak.

Mahall Bomonti İzmir fiyatları ne kadar?

2019 yılı Haziran ayı içerisinde teslim edilmesi beklenen Mahall Bomonti İzmir projesinde yer alan rezidans dairelerin fiyatları 329 bin TL’den başlıyor 1 milyon 200 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Tel: 444 18 99

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın