Mahall Ankara’da hemen taşın 1 yıl sonra öde

Türkerler Holding tarafından Ankara, Çankaya’da Eskişehir Yolu üzerinde hayata geçirilen Mahall Ankara projesinde kampanya başlatıldı.

Mahall Ankara projesinde “hemen taşın, ne acelesi var sonra ödersin” sloganı ile başlatılan kampanyada alıcılara farklı fırsatlar sunuluyor.

İnşaatının tamamlandığı ve yaşamın başladığı Mahall Ankara projesinde “Ne acelesi var sonra ödersin” sloganı ile başlatılan kampanyada projeden daire ve ofis almak isteyenler istediği kadar peşinat ödedikten sonra satın aldığı daireye taşınıyor, kalan tutarı ise 1 yıl sonra ödemeye başlıyor.

Yaklaşık 10 bin kişinin yaşayacağı, çalışacağı, eğleneceği konut, ofis ve mağazalardan meydana gelen Mahall Ankara projesinde Divan Residence hizmet sunulacak.

Mahall Ankara projesinde 2+1, 3+1, 4+1 tipinde rezidans daireler, ve ofisler yer alıyor. Toplam 246 adet dairenin yer aldığı projede daire büyüklükleri ise 80 metrekare ile 730 metrekare arasında değişiyor.

Teslimlerin hemen yapıldığı Mahall Ankara projesinde daire fiyatları ise 870 bin TL ile 1 milyon 200 bin TL arasında değişiyor.

Tel: 0312 287 35 65

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın