Locus Edremit 2023’ün 2. çeyreğinde teslim

Locus Edremit projesi eşsiz lokasyonu ve kaliteli mekanları ile sahiplerini bekliyor. Projenin konumu Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Girne kazasına bağlı Alsancak kasabasında yer almaktadır. Ayrıca bu proje Anadolu İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Proje kapsamında 2 katlı 21 adet villa bulunmaktadır. Bu villalar 4 artı 1 ve 5 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Anadolu İnşaat güvenci ile geliştirilen projede her biri 2 katlı 21 adet villa yer almaktadır. Söz konusu villalar 4 artı 1 ve 5 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan 4 artı 1 villa tipindeki konutların büyüklüğü brüt 400 ile 514 metrekare arasında değişmektedir. Ayrıca 5 artı 1 villa tipindeki konutların büyüklüğü brüt 480 metrekare olmaktadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için açık ve kapalı otopark alanı mevcuttur. Sosyal alanlar içerisinde her villaya özel yüzme havuzu ve bahçe alanı bulunmaktadır. Bununla birlikte her villaya özel teras barı ayrıcalığı sunulmuştur. Villalarda ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Üstelik konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Söz konusu projede özenle tasarlanmış iç mekanlar oldukça dikkat çekmektedir.

Locus Edremit nerede yer alıyor?

Konut projesi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Girne kazasına bağlı Alsancak kasabasında inşa edilmektedir. Söz konusu proje asırlık zeytin ağaçlarının gölgesinde, eşsiz dağ ve deniz manzarasına sahiptir. Karaoğlanoğlu Caddesi’ne 75 metre, denize 350 metre ve Merit Park Otel’e 600 metre mesafededir. Ayrıca Girne Amerikan Üniveristesi’ne 1.7 kilometre, Merit Cyristal Cove Otel’e 4.2 kilometre ve Tarihi Girne Kalesi’ne 5.8 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Bununla birlikte 1 kilometre mesafede büyük marketler, elit restoranlar, kafeler, plajlar ve casinolar bulunmaktadır.

Locus Edremit fiyatları ne kadar?

Locus Edremit projesinde fiyatlar konut tipine göre farklılık göstermektedir. Brüt 400 ile 514 metrekare büyüklüğe sahip 4 artı 1 konut tipindeki villaların fiyatı 10.750.000 TL ile 12.250.000 TL arasında değişmektedir. Ayrıca 480 metrekare büyüklüğe sahip 5 artı 1 konut tipindeki villaların fiyatı 12.000.000 TL’den satışa sunulmuştur. Projenin teslimi 2023 yılının 2. Çeyreğinde yapılması planlanmaktadır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0 533 831 59 85 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…