Pazartesi, Aralık 11, 2023
Emlak HaberleriManşet HaberleriToki Haberleri

Garden Suite Antalya satışları başladı

Garden Suite Antalya Aksu ilçesinde yer alan bir projedir. Proje Miks – Nepa İş Ortaklığı ile hayata geçmektedir. Her mevsim tatildeymiş hissi yaratan dairelerin yapımları devam etmektedir. Satışlarına başlanan dairelerin özellikleri ve projenin detaylarını haberin devamında görebilirsiniz.

Proje detayları ve dairelerin özellikleri

Garden Suite Antalya 2 blok şeklinde yükselmektedir. Bu bloklarda toplam 141 adet daire bulunmaktadır. Daireler 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon olarak hazırlanmaktadır. Hem yaz hem kış oturmak için uygun dairelerdir. Konutlarda asma tavan ve led ışık uygulaması yapılmaktadır. Bu özelliklerinden dolayı son derece modern dairelerdir. Her dairenin yeşil alan göre balkonu vardır. Bu balkonlarda hem yaz hem kış aylarından oturmak mümkündür. Katlara iniş çıkış için asansör sistemi bulunmaktadır. Asansörler hem insan, hem yük taşımak için uygundur. Isıtma sistemi olarak merkezi ısıtma sistemi mevcuttur. Yaz aylarında ise klima ile serinleme sağlanmaktadır.

Garden Suite Antalya sakinlerinin araçlarını park etmesi için hem kapalı, hem açık otopark bulunmaktadır. Site güvenliği için kameralı güvenlik sistemi vardır. Projede Antalya iklimine uygun ağaç ve çiçeklerin yetiştirildiği geniş bir alan yer almaktadır. Bu alanda büyük bir ortak kullanımlı açık yüzme havuzu vardır. Ayrıca üzeri kapalı bar ve oturma alanları da planlanmaktadır. Bu alanlarda istediğiniz zaman dinlenip keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Garden Suite Antalya satışları

Projede farklı büyüklüklerde daireler bulunmaktadır. 1 oda 1 salon daireler 74 metrekare büyüklüğündedir. 2 oda 1 salon dairelerde ise kullanım alanı 147 metrekaredir. Dairelerin fiyatları büyüklüklerine, tiplerine göre değişmektedir. Şu anda inşaat aşamasında olan projenin daire fiyatları hakkında net bir bilgi yer almamaktadır. Hem daireler, hem fiyatları hakkında bilgi almak için firma ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun için 0535 715 54 80 numarası bulunmaktadır.

Garden Suite Antalya dairelerinin yapımları devam etmektedir. Dairelerin teslim tarihi tahmini olarak 2024 yılının 4. çeyreği olarak belirtilmektedir. Erken satın alma avantajları için şimdiden firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Diğer proje haberlerine göz atmak için tıklayınız