Konya Çınarhan Konutları Haziran 2022’de teslim

Konya Çınarhan Konutları konut projesi modern mimarisi ve kaliteli malzemelerle tasarlanan daireleri ile sahiplerini bekliyor. Konya’nın Selçuklu İlçesinde yükselen Gümüşhan İnşaat firması güvencesiyle hayata geçirilmektedir. Aynı zamanda site içerisinde bulunan bu konutlar tek konut tipine sahiptir. Proje ayrıca yapım aşamasında olup, daireler özel fiyatlarla satıştadır. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Site içerisinde bulunan proje, Selçuklu İlçesi Selçuk Mahallesi üzerindeki arazi alanı içerisinde inşa edilmektedir. Aynı zamanda Konya Çınarhan Konutları modern ve lüks daireleri ile kaliteli bir yaşamı garantilemesi ile dikkat çekmektedir. Proje kapsamındaki daire içlerinde beyaz eşya, vestiyer, giyinme odası, kiler, bulaşık makinesi gibi olanaklar yer almaktadır. Ayrıca çamaşır odası, ebeveyn banyosu, gömme dolap, klima, panjur, ankastre set, görüntülü diafon gibi özelliklere sahiptir. İki bloktan oluşan proje kapsamında toplam 68 adet daireye yer verilmiştir.

Proje sosyal olanaklar bakımından da zengindir. Site içerisinde basketbol/ voleybol sahaları, ortak alan, çocuk parkı, kamelyalar gibi olanaklar bulunmaktadır. Ayrıca projede asansör, jeneratör, açık otopark, 7/24 kamera, kapıcı gibi donanımlar da yer almaktadır. Konya Selçuklu konut projesinde tek tip daire seçeneğine yer verilmiştir. Proje 4+1 tip dairelerden oluşmaktadır. Aynı zamanda proje kapsamındaki 4+1 daireler brüt 242 metrekare büyüklüğündedir.

Konya Çınarhan Konutları konumu ve fiyatları hakkında

Konya Çınarhan Konutları konut projesi, Sleçuklu’nun Selçuk Mahallesinde çevreye hakim ve kiralama potansiyeli yüksek bir noktada konumlandırılmıştır. Ayrıca proje ulaşım sorunu olmayan, otobüs durağına yürüme mesafesinde olan bir konumdadır.

Bu konutlarda fiyatları dairenin bulunduğu kat ve cepheye göre değişiklik gösterebilmektedir.

Proje kapsamında satışları devam eden daireler lansmana özel avantajlarla satışa sunulmaktadır.

Brüt 242 metrekare alana sahip 4+1 tip daireler 1 milyon 850 bin TL’den satışa sunulmaktadır.

Ayrıca projenin Haziran 2022’de teslim edilmesi planlanmaktadır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0332 238 28 52 ve 0507 618 92 24 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…