Piramit Villa Orman satışları devam ediyor

Piramit Villa Orman projesi modern mimari yapısı ve konforlu yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu Muğla’nın Dalaman İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Üç Piramit İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Yemyeşil orman içerisinde bulunan sitede 60 adet müstakil villa mevcuttur. Bu villalar 3 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Yemyeşil orman içerisinde bulunan sitede 60 adet müstakil villa mevcuttur. Bu villalar 3 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan 3 artı 1 villaların büyüklüğü brüt 242 metrekaredir. Ayrıca bu villaların net büyüklüğü 133 metrekare olmaktadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için villaların önünde 2 araçlık otopark alanı mevcuttur. Her villaya özel 240 metrekarelik bahçe içerisinde, on senelik zeytin ve limon ağaçları yer almaktadır. Ayrıca büyük ortak yüzme havuzu, spor alanı, çocuk oyun parkı ve trekking alanları gibi sosyal faaliyet alanları bulunmaktadır. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca konutlar yerden ısıtma sistemine sahiptir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Üstelik konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Mutfaklar Amerikan mutfak modeline sahiptir. İçerisinde ankastre mutfak seti bulunmaktadır. Yatak odalarında ebeveyn banyosu bulunmaktadır. Ayrıca banyoların içerisinde duşakabin yer almaktadır. Bunun yanı sıra seramik zemin uygulanması yapılmaktadır. Işıklandırma olarak spot aydınlatmalar kullanılmıştır. Kiler, şömine ve vestiyer gibi pek çok özellik yer almaktadır.

Piramit Villa Orman konumu hakkında

Proje, Muğla’nın Dalaman İlçesi Atakent Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Konutlar yemyeşil bir ormanın içinde yer almaktadır. Üstelik bu konutlar şehir merkezine yakın olup doğa, park, yeşil alan ve şehir manzarasına sahiptir. Muhitinde alışveriş merkezi, eğlence merkezi, market, semt pazarı ve spor salonu bulunmaktadır. Bunun yanı sıra hastane, sağlık ocağı ve eczane gibi sağlık kurumları mevcuttur. Otobüs durakları yakın mesafede yer almaktadır. Dalaman Havalimanı sadece 10 dakika uzaklıktadır. Sarsala Koyu ve Sarıgerme Plajı 20 dakika uzaklıkta yer almaktadır.

Piramit Villa Orman fiyatları ne kadardır?

Piramit Villa Orman projesinde banka kredisine uygun satışlar yapılmaktadır. Brüt 242 metrekare büyüklüğe sahip 3 artı 1 villaların fiyatı 2.500.000 TL’den satışa sunulmuştur. Üstelik araç takası imkanı sunulmaktadır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (252) 692 33 27 veya 0 (543) 747 26 48 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…