Koçsa Residence fiyat

İsminden de anlaşılacağı gibi söz konusu olan proje Koçsa İnşaat imzası ile yaşama kazandırıldı. Koçsa Residence projesi İzmir ilinin gözde ilçelerinden Gaziemir’de hayata geçirildi. Yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekleyen proje tek bloktan meydana geliyor.

Bahsi geçen projede çalışmalar tamamlandı. Bu sayede bölgedeki diğer projelerden sıyrılan Koçsa Residence projesi, beklemek istemeyen ve zaman sıkıntısı yaşayan alıcıların dikkatinden kaçmıyor. Söz konusu olan proje bünyesinde 54 adet konut barındıracak şekilde tasarlanmış durumda. Projede yer alan konutlar modern mimarisi ve konforlu yaşama alanları ile dikkat çekiyor.

Projede yer alan konutlar nerede?

Bahsi geçen konutlar Atıfbey Mahallesi’nde konumlandırılmış durumda. Koçsa Residence projesinde yer alan daireler Akçay Caddesi No:274/1A’da inşa edildi.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Projede yer alan konutlar 1+1 ve 2+1 daire tiplerinde hayata geçirildi. Proje kapsamında inşa edilmiş olan dairelerin büyüklükleri de konut tiplerine uygun olarak planlandı. Koçsa Residence projesindeki 1+1 konutlar 54 metrekare olarak inşa edildi. Söz konusu projede yer alan 2+1 konutlar ise 117 metrekare olarak planlanmış durumda.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Çalışmaları tamamlanan konutların satışları ise tüm hızıyla devam ediyor. Söz konusu olan konutların fiyatları daire tiplerine ve büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Koçsa Residence projesinde bulunan 1+1 konutların fiyatları 369 bin TL’den başlıyor. Bahsi geçen 3+1 konutların en yüksek fiyatı 389 bin TL olarak belirlendi. Projede yer alan 2+1 daire tipindeki konutların fiyatları ise 494 bin TL olarak belirlendi.

Banka kredisine uygun olarak inşa edilmiş olan daireler, proje kapsamındaki dairelere sahip olmak isteyen konut tüketicileri için avantajlı ödeme imkanı sunuyor. Site içerisinde açık yüzme havuzu ve fitness merkezi gibi aktivite alanları mevcut.

Konutlar hemen teslim durumunda.

Telefon: 444 1 151

Emlakbulten.Com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir