Alteras hemen teslim

İstanbul iline bağlı Sancaktepe ilçesinde Alteras projesi hayata geçirildi. Söz konusu olan proje M. Alemdar Yapı firmasının imzası ile inşa edildi. Tümü dairelerden oluşan proje iki bloktan meydana gelen modern mimarisi ile bulunduğu bölgede dikkat çekiyor.

Bahsi geçen proje yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bu sayede bölgedeki diğer projelerden bir adım daha öne çıkan Alteras projesi, hemen teslim seçeneğindeki konutları ile beklemek istemeyen ve özellikle de zaman sıkıntısı olan alıcıların ilgisini çekiyor.

Proje toplamda 7 bin 650 metrekarelik arsa alanında inşa edilmiş durumda. Söz konusu iki blokta 78 adet konut yer alıyor.

Projede yer alan konutlar nerede?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar Sevenler Caddesi’nde hayata geçirildi. Alteras projesi Telli Sokak No:1/2’de konumlandırılmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Bahsi geçen konutlar beş farklı daire tipinden meydana gelecek şekilde planlanmış durumda. Projede yer alan konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Alteras projesinde bulunan konutlar 2+1, 3+1, 4+1 daire tiplerinin yanı sıra 3,5+1 ve 4,5+1 daire tiplerinde de inşa edildi. Söz konusu dairelerin büyüklükleri ise 78 metrekareden başlıyor. Projedeki en büyük konut 178 metrekare olarak tasarlandı.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Satışlarına tüm hızıyla devam edilen projede konutların çalışmaları tamamlandı. Alteras projesinde yer alan 2+1 daire tipindeki konutlar 499 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Projede bulunan 3+1 daire tipindeki konutlar ise 678 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda.

Projede yer alan konutların tümü banka kredisine uygun olarak inşa edildi. Bu sayede konut sahibi olmak isteyen alıcılar söz konusu daireler için banka kredisine başvurarak ödeme yapabilir.

Konutların çalışmaları tamamlandı, tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 05496212040

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın