Koçsa Butik nerede yükseliyor?

İzmir’in Gaziemir ilçesinde, Koçsa İnşaat şirketi tarafından hayata geçirilen Koçsa Butik konut projesi, toplamda 2 adet yatay blokta toplam 32 adet daireden meydana geliyor.

Dairelerin yanı sıra 2 adet de dükkânın yer aldığı konut projesinde, 2+1 ve 3+1 tipte daireler mevcut durumda. Konut projesindeki 2+1 tipteki daireler brüt 85, net 75 metrekare, 3+1 tipteki daireler ise brüt 109 ila 134, net 98 ila 118 metrekare olarak alıcıya sunuluyor.

3 katlı bloklar hâlinde tasarlanan konut projesi, sahiplerine hemen teslim edilebilir durumda bulunuyor. Butik bir yapıda tasarlanan konut projesi, alıcıların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

Koçsa Butik projesi ödeme seçenekleri neler?

Koçsa Butik konut projesinde, 2+1 tipteki dairelerin satışı tamamlandı Konut projesindeki 3+1 tipteki daireler ise 449 bin TL ila 549 bin TL arasında fiyatlarla alıcıya sunulmaya devam ediyor. Yüzde 90’a yakını satılmış durumdaki konut projesindeki daireler için banka kredisi kullanılabiliyor. Konut projesinde ayrıca inşaat firması bünyesinde taksitlendirme yaparak da daire sahibi olunabiliyor.

Asansörü bulunan konut projesinde; çocuk oyun alanları, özel peyzajlı botanik bahçe, süs havuzu, kameralı güvenlik, açık otopark ve kapalı otopark gibi birçok sosyal donatı olanağı var. Intercom sisteminin de kullanıldığı konut projesinde, yerden ısıtma sistemi ve jakuzi de var. Ankastre beyaz eşyalarla donatılmış durumdaki konut projesinde, ebeveyn yatak odası da mevcut durumda bulunuyor.

Konut projesinin konumu neresi?

Sarnıç Çarşı’ya 900 metre uzaklıkta yer alan Koçsa Butik konut projesi; Gazi Koleji’ne 700 metre, İzban’a 1.3 kilometre, Gaziemir’deki Kipa’ya 1.4 kilometre, Gaziemir’deki Carrefour’a 1.5 kilometre, Adnan Menderes Havalimanı’na ise 1.5 kilometre mesafede yükseliyor.

Fatih Mah. Atatük Cad. Gaziemir/İzmir adresinde yer alan konut projesi, merkezi bir konumda yükselmesi ve sunduğu konfor nedeniyle alıcılar tarafından yoğun ilgi görüyor.

Konut projesi ile ilgili tüm bilgilere 444 11 51 numaralı telefonu arayarak ulaşabilme şansı mevcut.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın