Meydan Life Kartepe’de kişiye özel ödeme

Kocaeli ilinin Kartepe ilçesinde Meydan Life Kartepe projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Özkoca İnşaat imzası ile yaşama kazandırıldı. Üç bloktan meydana gelen proje, bölgedeki dükkan ve daire ihtiyacına yönelik olarak inşa edildi.

Yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekleyen proje, özellikle zaman sıkıntısı olan ve beklemek istemeyen alıcıların ilgisini görüyor. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje toplamda 4 bin 935 metrekarelik arsa alanında inşa edildi. Meydan Life Kartepe projesi bünyesinde 46 adet konut barındıracak şekilde tasarlandı. Projede bulunan konutların yanı sıra 24 adet de dükkan bulunuyor. Bahsi geçen dükkanların büyüklükleri 33 metrekare ile 450 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan dairelerin özellikleri neler?

Projede bulunan daireler iki farklı tipte tasarlanmış durumda. Bahsi geçen konutlar 2+1 ve 3+1 daire planından oluşuyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 120 metrekare ile 160 metrekare arasında değişiyor. Dairelerin yanı sıra dükkanların büyüklükleri ise 33 metrekare ile 450 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Projede bulunan konutların fiyatları ne kadar?

Meydan Life Kartepe projesinde yer alan 2+1 konutların fiyatları 350 bin TL olarak belirlendi. Projede bulunan 3+1 konutların fiyatları ise 400 bin TL’den başlıyor. En yüksek 3+1 konut fiyatı proje kapsamında 450 bin TL olarak belirlendi. Projede yer alan daireler için kişiye özel ödeme koşulları sağlanabiliyor.

Bahsi geçen projenin sosyal alanları neler?

Alıcılarına dağ manzarası sunan proje, özellikle doğa ile iç içe olmayı sevenler için birebir. Tertemiz havası ile doğayla iç içe bir yaşamın kapılarını aralayan proje, bünyesinde barındırdığı donatılar ile de ilgi görüyor. Proje kapsamında çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, voleybol sahası ve tenis kortu gibi aktivite alanları yer alıyor.

Projede yer alan konutların tümü hemen teslim durumunda. Eğer proje veya konutlar ile ilgili bilgi almak isterseniz 0262 371 10 73 numaralı telefon hattını arayabilirsiniz.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın