Karaağaç Villaları ödeme seçenekleri

İstanbul’un Avrupa yakasındaki Büyükçekmece ilçesinde, Vefakar Yapı inşaat şirketi tarafından inşa edilen Karaağaç Villaları konut projesi, toplam 48 bin metrekare arsa alanı üzerinde yer alıyor.

Geniş bir arsa üzerinde konumlanan projede toplam 41 adet villa mevcut. Projedeki villaların büyüklükleri, 261 metrekare ila 358 metrekare arasında yer alıyor. Projede 3+1 tipte, 4+1 tipte ve 5+1 tipte villa seçenekleri var. Projedeki her villanın büyüklükleri 755 metrekare ila 1200 metrekare arasında değişen, kendilerine ait bahçeleri yer alıyor.

Konut projesinin 2020 yılının sonlarına doğru sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Karaağaç Villaları konut projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki 4+1 tipteki villalar 1 milyon 400 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcıya sunuluyor. Konut projesindeki 5+1 tipteki villalar ise 1 milyon 625 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcıya sunuluyor.

Projede inşaat şirketi bünyesinde sabit fiyat avantajıyla faizsiz taksitlendirme yapılabiliyor.

Karaağaç Villaları konut projesi sosyal donatı özellikleri

Lüks konut projesinde çok sayıda sosyal donatı olanağı mevcut. Projede açık yüzme havuzu, güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark ve kapalı otopark gibi birçok sosyal donatı olanağı yer alıyor.

Ahşap verandaların yer aldığı konut projesi; tek katlı, iki katlı ve üç katlı olmak üzere alıcıya sunuluyor. Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde hayata geçirilen konut projesi, şık ve modern tasarımıyla dikkat çekiyor. Villalarda boydan boya cam ve boydan boya cam kapılar var. Lüks konut projesi, aile yaşamına uygun olarak hayata geçiriliyor.

Konut projesinin konumu neresi?

Konut projesi, TEM otoyoluna 200 metre mesafede inşa ediliyor. Projeden İstanbul Havalimanı’na da 20 dakikada ulaşabilme olanağı var. Proje, karayollarına ve otobüs duraklarına yakın mesafede yer alıyor.

Karaağaç Villaları konut projesi, Karaağaç Mahallesi, Büyükçekmece / İstanbul adresinde inşa ediliyor.

Konut projesi ile ilgili tüm detaylı bilgilere 0 212 495 76 76 – 77 numaralı telefonu arayıp ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın