Silva Balat banka kredisine uygun

Bursa ilinin Nilüfer ilçesinde Silva Balat projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Alpiş İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede bulunan konutlar iki blokta inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje toplamda 3 bin 900 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Silva Balat projesi bünyesinde 72 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar adından da anlaşılacağı gibi Balat Mahallesi’nde inşa edildi. Silva Balat projesi Billur Sokak’ta yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Silva Balat projesinde bulunan konutlar 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 120 metrekare ile 264 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Silva Balat projesindeki konutların fiyatları 760 bin TL’den başlıyor.

Bahsi geçen konutlar banka kredisine uygun bir  şekilde yaşama kazandırıldı.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0224 2400016

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın