Kandilli Konakları’nda 1 milyon 750 bin dolara

Kandilli Konakları projesi Demsa Group tarafından, 25 bin 500 metrekare büyüklüğe sahip arsa üzerinde hayata geçiriliyor. Proje toplam 14 bin metrekare alan üzerinde inşa edilirken kalan alanlar ise yeşil alan ve sosyal donatılara ayrılmış durumda.

İstanbul, Kandilli’de hayata geçirilen Kandilli Konaklar projesi boğaz ve deniz manzarasına hakim konumda yer alıyor. 1000 metrekare büyüklüğe sahip 14 adet villadan meydana gelen projede fiyatlar ise 1 milyon 750 bin dolardan başlıyor. Üst gelir grubunu hitap eden Kandilli Konaklar projesinde her villanın kendi özel havuzu, otoparkı ve geniş bahçesi bulunuyor.

Bodrum katta kapalı garaj, tesisat merkezi, çok amaçlı hobi ve spor salonu, çamaşırhane ve yardımcı odaları bulunuyor. Giriş katta salon, mutfak, banyo ve geniş bir teras bulunuyor. Normal katta ebeveyn suiti, özel banyolu 2 oda ve üst salon yer alıyor. Çatı arasında özel banyolu 2 oda ve açık teras olması planlanıyor.

Toplam 5 oda 2 salon ve buna ek olarak hizmetli odaları bulunan villaların satışları devam ediyor. İnşaatına 2008 yılında başlanan Kandilli Konakları projesinin 2010’da teslim edilmesi planlanıyor.

Tel: 0216 651 73 80 / 88

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın