Yeşiloba Konakları’nda 575 bin dolara

Yeşiloba Konakları projesinde satışa sunulan daireleri fiyatları 575 bin ile 750 bin dolar arasında değişiyor. 72 tripleks villadan meydana gelen Yeşiloba Konakları’nda fiyatlar 575 bin dolardan başlıyor. İnşaatı sona eren proje oturuma hazır durumda satışa sunuluyor. Hasko İnşaat tarafından İstanbul, Zekeriyaköy’de inşa edilen Yeşiloba Konakları 72 adet villadan meydana geliyor.

Her biri 3 kattan meydana gelen tripleks villalar, 3 farklı tipte inşa ediliyor. Projedeki villaların büyüklükleri 380, 450 ve 550 metrekare olarak hesaplanıyor. 5 oda 2 salon ve 7 oda 2 salon tiplerinde inşa edilen villalarda 5 banyo, iki teras, hizmetli odası bulunuyor.

Her villaya ayrı bahçe
Her villanın ayrı bahçesi ve kapalı garajı olan projede çeşitli sosyal donatı alanları da yer alıyor. 3 adet yüzme havuzu ve 3 adet sosyal tesis bulunan Yeşiloba Konakları’nda ayrıca spor salonu, sauna, kapalı yüzme havuzu gibi aktivite alanlarına da yer veriliyor.

Göletler, şelaleler ve özel yollarla süslenen proje, radye temel üzerine deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiş.

Tel: 0212-201 25 81

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın