Kale Kent Beylikdüzü’nde 36 ay sıfır faizle

Kale Kent155 bin liradan başlayan fiyatlarla dikkat çeken Kale Kent’te 36 aya kadar 0 faizli ödeme seçeneği sunuluyor. Faizsiz 24 ay ödeme imkanı, 1,625 TL’den başlayan taksitler yanı sıra, yüzde 5 peşinatla daireler, peşin ve kredili satışlarda yüzde 10 indirim Kale Kent fırsatları arasında sıralanıyor.

Beylikdüzü’nde konumlandırılan Kale Kent, Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S Kale ortaklığında hayata geçiriliyor. 1.420 daireden oluşan proje, 100 bin metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. 8 katlı 33 bloktan oluşan Kale Kent

Yaşam alanının sadece dört duvar olmadığını bilen Kalekent, sahip olduğu inşaat alanının büyük kısmını yeşil alan çalışmalarına ayırdı ve site kapısından girdiğiniz anda şehrin ortasındaki bir vahayı sizin için tasarladı.

Çocukken Hep Resmini Çizdiğiniz Yeşiller İçinde Bir Ev Vardı – İşte Bu Ev O Ev

Kalekent ile mevsimlerin renklerini yeniden keşfedeceksiniz. Özel tasarlanmış peyzaj alanlarında yemyeşil bir arazi, süs havuzları, nilüferlerle dolu bahçeler, Japon köprüleri, fıskiyeler, teraslar ve dinlenme alanlarıyla çocukluğunuzun hayalini yakalarken, tertemiz bir havanın dinginliğini tüm vücudunuzda hissedeceksiniz.

Hep Falınızda Çıkan Bir Ev Vardı – İşte Bu Ev O Ev

Son derece konforlu bir yaşam alanını tasarlayan Kalekent; kliması, ankastre setli özel tasarım mutfakları, site içinde 7/24 güvenliği, kapalı otoparkı, merkezi ısıtma sistemi ve jeneratörü bulunan evleri ile yaşamınıza değer katan bir projeyi sizlere sunuyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın