Ege Yakası, İstanbul’a Ege’yi taşıyor

Ege Yakasiİstanbul’un yeni yakası: EgeYakası! Eviya Gayrimenkul projesi olan EgeYakası, İstanbul’a Ege’yi taşıyor. Daha önce EgeBoyu projesiyle Anadolu Yakasına Ege’yi getiren Eviya Gayrimenkul şimdide EgeYakası ile Ege’nin bütün güzelliklerini Avrupa’ya taşıyor.
Ege’nin sembollerinden biri olan Santorini Adası’ndan ilham alınarak tasarlanan EgeYakası’nda Karşıyaka Rezidans, Assos Evleri, Alaçatı Evleri, Foça Evleri ve Cunda Evleri mevcut.

2+1, 3+1, 4+1 taş ev seçenekleri, 3.911 liradan başlayan taksitler ve Sinpaş Holding özel finansman koşullarıyla EgeYakası’nda daire sahibi olmak çok kolay. 48 aya kadar vade farksız taksit imkanının sunulduğu proje, Halkalı – Atakent’te yer alıyor.

Cumbalı ve taş dokulu evleri, mavi panjurlarıyla tam bir Ege kasabasını andıran EgeYakası’nda Saklıköy ve Fenerburnu olmak üzere ayrılan iki su alanı bulunuyor. 41 bin 885 metrekare arsa üzerine kurulan Ege Yakası’nda teslimler 2016 yılının Nisan ayında gerçekleştirilecek.

Domates ve biberlerinizi kendinizin yetiştirebilmesi için keyfinize göre ekip biçme yapabileceğiniz hobi bahçeleri, restoran, market gibi temel birçok ihtiyacınızı karşılayacak ticari alanlardan oluşan Ege Çarşısı, çocuğunuz güvenle bisiklete binebileceği bisiklet yolu, EgeYakası’ndaki ayrıcalıklardan sadece bir kaçı…

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın