İstova projesi nerede

İstanbul şehrinin Kağıthane ilçesinde İstova projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Yamaç Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin bu yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan meydana geliyor. Projede dairelerin yanı sıra dükkanlar da bulunuyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje toplamda 7 bin metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. İstova projesi bünyesinde 523 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

İstova projesinde bulunan konutlar beş farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Konutların büyüklükleri ise 60 metrekare ile 285 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. İstova projesinde bulunan konutların fiyatları 910 bin TL’den başlıyor. Bahsi geçen projedeki konutların en yüksek fiyatı ise 3 milyon 562 bin TL olarak belirlenmiş durumda.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

İstova projesinde yer alan konutlar Hamidiye Mahallesi’nde bulunuyor. Söz konusu olan konutlar Serdar Sokak’ta inşa ediliyor.

Bahsi geçen konutların 2020 yılının Temmuzayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 02122957295

Bir Cevap Yazın