Nidapark Küçükyalı Cadde’de vade farksız taksit imkanı

İstanbul iline bağlı bulunan Maltepe ilçesinde Nidapark Küçükyalı Cadde projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Tahincioğlu Gayrimenkul firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin bu yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje tamamen dükkanlardan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Nidapark Küçükyalı Cadde projesi bünyesinde 61 adet dükkan barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Nidapark Küçükyalı Cadde projesinde bulunan konutların tümü dükkan olarak yaşama kazandırılıyor. Nidapark Küçükyalı projesine bağlı olarak cadde dükkanları etabı şeklinde inşa edilmekte olan konutlar ilgi görüyor. Söz konusu olan dükkanların büyüklükleri 126 metrekare ile 758 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Söz konusu olan projedeki dükkanların fiyatları büyüklüklerine göre değişiyor. Nidapark Küçükyalı Cadde projesinde bulunan dükkanların fiyatları 3 milyon 266 bin TL’den başlıyor. Proje kapsamında inşa edilmekte olan dükkanların en yüksek fiyatı ise 10 milyon 657 bin TL olarak belirlendi.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

Nidapark Küçükyalı Cadde projesinde vade farksız olarak taksitlendirme imkanı sunuluyor. Proje kapsamında yaşama kazandırılmakta olan dükkanlar için Emlak Konut GYO güvencesi ile birlikte yüzde 25 peşinatın ardından kalan konut bedeli için 84 ay vadelendirme mümkün.

Bahsi geçen projedeki dükkanların 2020 yılının Haziran ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0216 687 31 06

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın