Pazar, Şubat 25, 2024
Emlak Haberleri

Işık Hanım Sitesi hemen teslim

Adana ilinin Seyhan ilçesinde Işık Hanım Sitesi projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje E İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.

Projede dairelerin yanı sıra dükkanlar da inşa edilmiş durumda. Bu sayede söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da hitap ediyor. Projede bulunan konutlar üç blokta inşa edilmiş durumda. Işık Hanım Sitesi projesi bünyesinde 66 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Gürselpaşa Mahallesi’nde inşa edildi. Işık Hanım Sitesi projesi 75137. Sokak’ta konumlandırılmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Işık Hanım Sitesi projesinde bulunan konutlar 2+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Projede yer alan konutların büyüklükleri ise 100 metrekare ile 156 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Işık Hanım Sitesi projesinde yer alan 2+1 dairelerin fiyatları 285 bin TL olarak belirlenmiş durumda. Bahsi geçen projedeki 4+1 konutların fiyatları ise 410 bin TL ile 420 bin TL arasında değişiyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 03222311406