Aşiyankent Şahin Tepesi banka kredisine uygun

Aşiyankent Şahin Tepesi

Adıyaman şehrinin merkez bölgesinde Aşiyankent Şahin Tepesi projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Aşiyankent İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 15 bin 650 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Adana’daki konut projesi bünyesinde 176 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre düzenlendi. Aşiyankent Şahin Tepesi  projesinde bulunan konutlar 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 230 metrekare olarak planlandı. Her daireye özel bahçelerin yer aldığı projede ferah ve kullanışlı daireler yer alıyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutların yer aldığı proje Yeni Pınar Mahallesi’nde inşa edildi. Aşiyankent Şahin Tepesi projesi Yeni Pınar Mahallesi, Atatürk Caddesi, 310. sokak Adıyaman adresinde yer alıyor.

Aşiyankent Şahin Tepesi fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Konut projesindeki konutların fiyatları 430 bin TL ile 500 bin TL arasında değişiyor. Söz konusu olan konutların kira gelirlerinin ise 2 bin 500 TL’den başlaması beklenmekte.

Basketbol sahası, çocuk oyun alanları, güvenlik, her daireye özel otoparkın yer verildiği projede yer alan konutların tümü banka kredisine uygun bir şekilde inşa edildi. Projede yer alan konutların tümü hemen teslim durumunda bulunuyor.

Telefon: 444 12 60

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın