Home Diamond nerede yükseliyor?

İstanbul’un Kartal ilçesinde, Kavi Yapı inşaat firması imzasıyla hayata geçirilen Home Diamond konut projesi, toplam 2 bin 900 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.

Konut projesinde 66 adet daire yer alıyor. Projede 1+1 tipte, 2+1 tipte ve 3+1 tipte daire seçenekleri bulunuyor. Konut projesindeki dairelerin büyüklükleri, 73 metrekare ila 174 metrekare arasında değişiyor.

Konut projesinin Nisan 2020 tarihinde sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.

Home Diamond konut projesi fiyat bilgisi

Konut projesindeki 1+1 tipteki daireler 454 bin TL ila 614 bin TL arasında fiyatlarla satılıyor. Konut projesindeki 2+1 tipteki daireler 683 bin TL ila 808 bin TL arasında fiyatlarla satışa sunuluyor. Konut projesindeki 3+1 tipteki daireler ise 1 milyon 112 bin TL ila 1 milyon 297 bin TL arasında fiyatlarla satılıyor.

Projede çeşitli ödeme koşulları bulunuyor. Projede peşin alımlarda yüzde 25 indirimden faydalanılabiliyor. Yüzde 50 ve üzeri peşinatlarda konut fiyatı üzerinden yüzde 5 indirim yapılıyor ve kalan kısım için 60 ay vade farksız taksitlendirme olanağı var. Yüzde 1 peşinat ile 6 aydan 6 aya yüzde 10, yüzde 12.5, yüzde 12.5, yüzde 14 olmak üzere 4 ara ödeme alınıp kalan konut fiyatı ödemesi ise teslimde yapılabiliyor.

Home Diamond konut projesi sosyal donatıları

Konut projesinde kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, Fin hamamı ve kapalı otopark gibi çeşitli sosyal donatı olanakları yer alıyor.

Asansörlü konut projesinde, yapı denetimi ve zemin etüdü yapıldı. Proje, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde inşa ediliyor.

Konut projesi nerede yükseliyor?

Proje, E5 karayolunun üstünde yer alıyor. Oldukça merkezi bir konumda yükselen konut projesi, Kartal Köprüsü ile Pendik Köprüsü’ne çok yakın. Proje, Kadıköy-Kartal metrosuna da kolayca ulaşılabilen bir yerde yükseliyor.

Home Diamond konut projesi Cumhuriyet Mah. Şiroğlu Sok. No: 4 34876 Kartal/İstanbul adresinde yer alıyor.

Konut projesi ile ilgili bilgilere 0216 504 7072 numaralı telefondan ulaşılıyor.

Emlakbulten.Com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir