Doka Evleri Aydınlı ödeme koşulları

İstanbul’un Tuzla ilçesinde, Doka İnşaat firması imzasıyla hayata geçirilen Doka Evleri Aydınlı konut projesi, toplam 3 bin 672 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.

142 konuttan meydana gelen projede; 1+1 tipte, 2+1 tipte, 3+1 tipte ve 4+1 tipte daireler yer alıyor. Ocak 2020 tarihinde sahiplerine teslim edilmesi planlanan projedeki konutların büyüklükleri, 82 metrekare ila 220 metrekare arasında değişiyor.

Doka Evleri Aydınlı konut projesi fiyat bilgisi

Konut projesindeki dairelerin fiyatları, 270 bin TL ila 650 bin TL arasında yer alıyor. Projeden topraktan peşin satışla konut sahibi olabilmek mümkün durumda bulunuyor.

Orman manzaralı olan konut projesinde, çeşitli sosyal donatı olanakları yer alıyor. Projede çocuk oyun alanları, kameriye, kapalı otopark ve yürüyüş parkuru gibi bazı sosyal donatı özellikleri mevcut.

Asansörlü konut projesi, ankastre beyaz eşyalarla donatıldı. Projede duşakabin de var. Proje, oldukça yeşil bir alanda hayata geçiriliyor. Şık ve modern tasarımıyla da ilgi gören konut projesi, aile yaşamına uygun bir şekilde tasarlandı.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde inşa edilen konut projesinde, yapı denetimi ve zemin etüdü de yapılmış durumda bulunuyor.

Doka Evleri Aydınlı konut projesi nerede yükseliyor?

Konut projesi, Aydınlı Kavşağına’na 1 kilometre mesafede yer alıyor. Proje; Kurtköy Gişeleri’ne 8.4 kilometre, Yavuz Sultan Selim Köprüsü Bağlantı Yolu’na 11 kilometre, Pendik Sahilyolu’na 6.5 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 8.2 kilometre uzaklıkta hayata geçiriliyor.

Orman manzaralı olan konut projesi, toplu taşıma olanaklarına da oldukça yakın bir yerde. Proje hem şehir içi hem de şehir dışı yolculuk yapabilmek için çok uygun bir yerde hayata geçiriliyor.

Doka Evleri Aydınlı konut projesi, Aydınlı Mah. Bahçeler Sok. No: 114, 34953 Tuzla/İstanbul adresinde yer alıyor.

Konut projesi ile ilgili olan tüm detaylı bilgilere 0216 393 15 15 numaralı telefonu arayarak ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.

Emlakbulten.Com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir