emlakbulten.com

Hayran Kule banka kredisine uygun

Ankara şehrine bağlı bulunan Yenimahalle ilçesinde Hayran Kule projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Seferoğlu İnşaat & Mimarlık firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede bulunan konutlar tek blokta inşa edilmiş durumda. Hayran Kule projesi bünyesinde 140 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Hayran Kule projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 68 metrekare ile 124 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Hayran Kule projesindeki 1+1 konutlar 329 bin TL ile 390 bin TL arasında değişen fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan projedeki 2+1 dairelerin fiyatları ise 625 bin TL olarak belirlendi.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

Projede bulunan konutlar banka kredisine uygun bir şekilde inşa edildi.

Bahsi geçen konutlar Yaşamkent Mahallesi’nde inşa edildi. Hayran Kule projesi konum olarak da ilgi görüyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarına sunuluyor.

Telefon: 0532 267 07 89