Piyalepaşa İstanbul’da 0,98 oranlı vade

Adından da anlaşılacağı gibi İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde Piyalepaşa İstanbul projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Piyalepaşa Gayrimenkul firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.

Projede dairelerin yanı sıra dükkanlar da inşa edilmiş durumda. Bu sayede söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da hitap ediyor. Projede bulunan konutlar üç blokta inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje toplamda 82 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Piyalepaşa İstanbul projesi bünyesinde 950 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Piyalepaşa Bulvarı’nda inşa edildi. Piyalepaşa İstanbul projesi konum olarak da ilgi görüyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar beş farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Piyalepaşa İstanbul projesinde bulunan konutlar 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Projede yer alan konutların büyüklükleri ise 55 metrekare ile 207 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Piyalepaşa İstanbul projesinde yer alan konutların fiyatları 1 milyon 11 bin 200 TL ile 4 milyon 274 bin 600 TL arasında değişiyor.

Projedeki konutlara sahip olmak isteyenler için 0,98 faiz oranı ile 60 aylık vade yapılıyor. Yüzde 35 peşinatın ardından da kalan konut ücreti şirket bünyesinde vade farkı olmadan 36 ay taksitlendiriliyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0850 622 04 04 – 0212 212 04 04

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın