Gayda Ataşehir ödeme seçenekleri

İzmir’in Çiğli ilçesinde, Gayda İnşaat şirketi tarafından inşa edilen Gayda Ataşehir konut projesi, toplam 5 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

3 bloktan oluşan konut projesinde; 12 adet 2+1, 63 adet 3+1 ve 7 adet kent villası mevcut durumda. Konut projesinde 2+1 tipte, 3+1 tipte ve 4+1 tipte daireler bulunuyor. Konut projesindeki 2+1 tipteki daireler brüt 104 metrekare, 3+1 daireler 142 ila 158 metrekare, 3+1 zemin kat teraslı daireler brüt 165 ila 171 metrekare büyüklükte.

Konut projesinin Ağustos 2019 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Gayda Ataşehir konut projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki 2+1 tipteki daireler 650 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcıya sunuluyor. Konut projesindeki 3+1 daireler ise 750 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı.

Konut projesinde peşin ödemelerde yüzde 5 oranında indirim yapılıyor. Ayrıca yüzde 20 peşinat verip banka kredisi kullanabilmek de mümkün. Bu ödeme planında da yüzde 5 indirim yapılıyor.

Bunun dışında yüzde 20 peşinat verip şirket bünyesinde 22 ay vade farksız taksit yapabilmek de mümkün.

Gayda Ataşehir konut projesi sosyal donatı olanakları

Konut projesinde açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik ve açık otopark gibi çok sayıda sosyal donatı olanağı mevcut.

Asansörlü olan konut projesi, ankastre beyaz eşyalarla donatılmış durumda. Intercom sisteminin yer aldığı konut projesinde, ebeveyn banyosu ve balkon da var. Projede akıllı ev sistemleri de mevcut. Merkezi ısıtma sisteminin tercih edildiği konut projesinde, 41 adet satılık daire bulunuyor.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen konut projesinde, yapı denetimi ve zemin etüdü de yapılmış durumda bulunuyor.

Konut projesinin konumu neresi?

Konut projesi, Çiğli’nin en merkezi yerlerinden birinde inşa ediliyor. Konut projesi birçok merkezi yere de oldukça yakın bir konumda yükseliyor. Gayda Ataşehir konut projesi, Ataşehir Mah. 8274/2 Sok. No: 1 Çiğli/İzmir adresinde bulunuyor.

Konut projesi ile ilgili tüm bilgilere 444 4 934 numaralı telefondan ulaşabilmek mümkün.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın